RYCHLÝ KONTAKT: +420 775 740 747 | dotazy@emporo-uvery.cz | Online žádost | Recenze | facebook

Online žádost

Dnes si zažádalo o úvěr již 29 klientů!

Recenze

paní Marie z Prahy

Na internetu jsem našla společnost Emporo zabývající se půjčkama a zkusila jejich služby využít. Překvapil mě individuální přístup i jejich přehled nad nabídkou půjček u nás. Společně jsme vybrali tu správnou společnost, abych nepřeplatila více, než je nutné. Překvapila mě i doba vyřízení. V pondělí jsem zažádala o půjčku a ještě ten den mě kontaktoval pracovník Empora s nabídkou. V úterý mi vysvětlil jednotlivé kroky a ve středu jsem měla peníze na svém účtu. Tímto způsobem děkuji celé společnoti.

pan Tomáš z Klecan u Prahy

Na Facebooku jsem našel nabídku půjček. Vyplnil jsem žádost na webových stránkách empora a ještě ten den mi udělali nabídku. Líbila se mi a do dvou dnů jsem měl peníze.

pan Karel z Ostravy

Před půl rokem mi hrozila dražba mého bytu ve kterém bydlím se svojí rodinou. Ze své situace jsem byl už zoufalý a snažil se najít východisko. Na poslední chvíly jsem narazil na tuto společnost, která za mi vyřídila takový úvěr, který mi sloučil všechny mé půjčky do jedné a vyplatil i exekutora, který mi chtěl vydražit byt. Dnes normálně splácím a musím říct, že zase normálně žiju. Děkuji..

paní Eliška z Plzně

S manželem jsme hledali dům a díky společnosti Emporo máme krásný domeček na kraji Plzně a hypotéku s velice nízkým úrokem. Díky tomu jsme si mohli vybavit dům dle vlastního přání, protože se splátkou, kterou máme nám zbývá dost peněz na naše ostatní aktivity. Ráda bych ještě zdůraznila, že hypotéka se společnosti povedla vyřídit i přesto, že manžel měl v minulosti škraloup v bance.

paní Jana s panem Lubošem z Pardubic

Děkuji za vyřízení úvěr na sloučení všech našich půjček. S přítelem jsme toho měli strašně moc a teprve po setkání se společností Emporo úvěry jsme se dostali na normální měsíční splátku. Ještě jednou děkuje Jana s Lubošem a ostatním doporučujeme. Za nás 100%.

pan Martin z Hostivic

Se společností Emporo úvěry jsem potřeboval najít správný podnikatelský úvěr, který jsem potřeboval nastavit velice individuálně. Našli mi soukromého investora, který mi udělal podmínky přesně podle mých představ. Tímto způsobem chci poděkovat celé společnosti a jejich týmu obchodních zástupců.

pan Zdeněk z Mladé Boleslavy

Napíšu recenzi z trochu jiného pohledu. Velice rád bych zde napsal dobrou zkušenost né jako klient, ale jako obchodní zástupce, který pracuje více jak 6 měsíců pod křídly Emporo úvěrů. Emporo úvěry se neustále rozšiřují a dávají nám obchodním zástupcům neustále nové taktiky a možnosti nabídky pro naše klienty. Díky tomu jsme vždy o krok napřed před konkurencí a pro klienta ideální volbou.

Emporo úvěry

Děkujeme všem za kladné recenze a komentáře. Budeme rádi, pokud našich služeb využijete znovu. Váš tým Emporo úvěry.